Etiler Kebapçı

Etiler Mahallesi, Nispetiye Cd No:76, 34337 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Açıklama

Etiler kebapçı bölgenin en iyi restoranlarından birisi.

Özellikler

Yorumlar

Omer Marwan -

Yer güzeldir hoştur Servis iyidir Kebap muhteşem urfa ve adna ön numara Katmarda mükemmel Fiyatlar biraz yüksek ama hak eder

Kerem Aleva -

Nustetin sahip olduğu mekan.. İçerideki ambiyans gayet hoş, çalışan arkadaşların hepsi ilgili, ve diğer yere nazaran biraz daha sakin aldığım hizmetten gayet memnun kaldım akşam yemeği için öneririm.

Aleks Saçaklıoğlu -

Nusret'in sahibi olduğu mekân. Yediğim en güzel lahmacunu burada yedim. Resimde görüldüğü gibi tüm kebap çeşitlerinin denedik. Başarılıydı. Sonrasında katmer yedik çok lezzetliydi.

Ege Erboz -

Kebapçı ismi sadece tabelada kalmış. Gerçek bir kebapçıya gittiğiniz zaman o masayı meze ile donatırlar. Soğanı bile zorla getiren "kebapçı" olmaz! Ayrıca her şeye Nusret gibi tuz atalım diye yemeklere tuz katmamışlar. Masaya gelen kaseden tuz alıp alıp yemeklere serpiyoruz. Nusret gibi atıp tatmin olma hesabı! Yemekler lezzet olarak iyiydi. Adanası çok başarılı. Fiyata gelecek olursak 6 kişi toplam 3000₺ tutuyor. Adam başı 500₺. Yenen yemekler; ortaya Adana, 6 İskender, 3 büyük boy lahmacun, atom meze, çiğköfte ve 6 adet kola. Bir daha gelir miyim? ASLA!

Kürşad Koç -

Etler çok lezzetli, servis gayet iyi..gelen muşteri grubunun profili biraz rahatsizlik verebilir.. neye göre kime göre tabiki.. et yemek için tercih ederim her zaman. Ama keyifli bir grupla veya özel bir akşam yemeği icin asla..

avni gündüz -

Mekan çok şık, çalışanlar da kalifiye. Etler çok güzel, özellikle kaburga süper. Büyük boy lahmacun nefis, hamuru ince çıtır çıtır. Mezeler de lezzetli. Künefe de öyle. Teşekkürler

Ecem Coşkun -

İlk kez denedim normal de Günaydın’a giderdim sürekli gördüğüm için bugün de burası olsun dedim keşke demeseydim karşılamada inanılmaz asık suratlı biri vardı kısa küt saçlı masalar boşken kapı önünde bir yer önerdi biz de başka masa istediğimizi ilettik aldılar hemen yoğunluktan yıkılmıyordu zaten arkamızdan bırakın otursunlar dedi ya zorla çalıştırılıyor ya da gerçekten nefret ederek yapıyordu işini ilk ve sondu zaten bir daha asla gitmem tavsiye de etmem, lezzet olarak iyiydi garsonlar da çok ilgili ve kibardı.

Suat Çiftçi -

Temiz Güzel Bir Yer...Garsonlar Oldukça Hızlı..Tebrik Etmek Lazım...

Write a Review

Review your experience


Etiler Mahallesi, Nispetiye Cd No:76, 34337 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye
+90 212 257 02 09
Pazartesi
12:00 - 00:00
Salı
12:00 - 00:00
Çarşamba
12:00 - 00:00
Perşembe
12:00 - 00:00
Cuma
12:00 - 00:00
Cumartesi
12:00 - 00:00
Pazar
12:00 - 00:00

Recent Places