Staročeská restaurace V Ruthardce

Dačického nám. 15/10, 284 01 Kutná Hora, Česko

Oznámení Otevírací doba a nabídky se mohou kvůli COVID-19 lišit.

Staročeská restaurace V Ruthardce


Dačického nám. 15/10, 284 01 Kutná Hora, Česko

607 286 298


Qualität Tolles Team Freundlich Super Service


Feedback

"Za mě teda velké zklamání. Šly jsme sem na základě vysokeho hodnocení a chvály, ale opak byl pravdou. Hned jak jsme prisly byla servírka nepříjemná, ač chápu že bylo plno a vedro, tak bych i tak čekala čekala lepší přivítání. Měly jsme štěstí, protože jsme si objednaly hned během objednávky pití i jídlo, tudíž se nám zkrátilo další eventuální čekání, protože k našemu stolu do jídla nikdo nepřišel. Po půl hodině čekání jsme si všimly, že všechny, stoly kolem nás čekají na jidlo a my jsme se jídla dočkaly prosím pěkně po hodině a to jsme čekali kratší dobu než jiné stoly kolem nás. Druhá věc byla jeden dámský záchod na celou restauraci, kde se tvořila fronta a servírka opět zvedla obočí, že kolem nás musí procházet a čekáme tam Jídlo bych ohodnotila jinak, nebýt především příjemného personálu a nesmyslně dlouhé doby čekání na jídlo."


"Super zážitek! Můžu jen a jen doporučit! Náhodou byl volný stůl č.33 i bez rezervace a k němu nejlepší servírka vsech dob! Milá, vtipná, tolerantní vůči 3leťakovi, který se jí pletl pod nohy! ????Nejen kvůli jídlu, ale i kvůli ní se tam rádi vrátíme! Vzhledem k tomu, jak je narváno chtělo by to častěji juknout na záchod ale to byla jediná mini chybka! Pití máte obratem, široký výběr, jak pivo , tak nealko, skvělá točená bezová limonáda! Jo a růžový gin-tonik s malinama byl luxusni! A řezaných pivem nic nezkazite Zahrádka je super a "


"Na objednání i jídlo jsme čekali přes 30 minut. Grilovaná žebírka na medu nebyla na medu, ale s jakousi marinádou, která nebyla víc než rajčatový protlak. Žebírka připomínala spíše žebra na polívku, libové maso na nich nebylo téměř žádné. K masu měl být podáván zelný salát, ten byl v miniaturní mističce, oschlý, nepoživatelný. Takže z tohoto jídla za 295 Kč byl nejlepší chleba…Další jídlo, které jsme si objednali byla svíčková. 4 knedlíky, opravdu málo omáčky, jeden tenký plátek masa, pro moji 11 letou dceru porce akorát????, za 190 Kč bych čekala jinou porci hotovky v takto “věhlasné” restauraci. Bohužel včerejší návštěva Ruthardky pro nás byla zklamáním."


Otevírací doba

pondělí: 11:00–22:00
úterý: 11:00–22:00
středa: 11:00–22:00
čtvrtek: 11:00–22:00
pátek: 11:00–22:00
sobota: 11:00–22:00
neděle: 11:00–22:00

© Copyright 2022 Weloob.com. All rights reserved.

Disclaimer Blog